Kliknij by zobaczyć nasz fanpage na facebooku.

 

epuap

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rybniku

Wejście do biuletynu informacji publicznej

motto - To co najważniejsze to uśmiech dziecka

ZADZWOŃ DO NAS
32 422-39-35
32 423-17-55

LUB NAPISZ

             V Targi Pracy i Przedsiębiorczości

19 marca w auli Politechniki Śląskiej w Rybniku odbyły się V Targi Pracy         i Przedsiębiorczości, zorganizowane przez miejscową filię Młodzieżowego
Biura Pracy OHP, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Radlinie oraz rybnicką                        Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.
 
                                 ZOBACZ ZDJĘCIA
 
 

 

 

Głównym założeniem organizacji przedsięwzięcia było ułatwienie młodzieży uczącej się, bezrobotnej i osobom poszukującym pracy dostępu do informacji na temat działalności jednostek OHP i nawiązania kontaktów z pracodawcami.
Zgromadzonych gości powitali dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach Halina Koprowska, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku Adam Kocjan oraz zastępca dyrektora Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w Rybniku Stefan Makosz. Ponadto udział w Targach wzięli m.in. zastępca dyrektora Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej CKUoP Sabina Ficek, komendant Hufca Pracy 12-20 w Rybniku Magdalena Szrek-Moroń, Starszy Cechu Rzemiosł Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku Wojciech Pfeifer oraz dyrektor Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku Piotr Masłowski.
Swoje oferty zaprezentowało trzydziestu czterech wystawców, w tym jednostki OHP: filie Młodzieżowych Biur Pracy z Żor, Rybnika i Raciborza, Punkty Pośrednictwa Pracy z Wodzisławia Śląskiego, Czerwionki – Leszczyn i Radlina, Młodzieżowe Centrum Kariery z Pszowa, Hufiec Pracy 12-20 z Rybnika, a także Powiatowe Urzędy Pracy z Rybnika i miast ościennych, agencje pracy i lokalni pracodawcy. Dodatkowo własne stoiska przygotowały Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej CKUoP oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który oferował założenie bezpłatnego profilu PUE, a także udzielał informacji odnośnie do założenia działalności gospodarczej. V Targi Pracy i Przedsiębiorczości cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a odwiedziło je około ośmiuset osób. W drugiej połowie Targów rozpoczęły się warsztaty pt. „Autoprezentacja i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej", które przeprowadziła doradczyni zawodowa Agnieszka Oślizło-Miler z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Pszowie. Wzięli w nich udział studenci Politechniki Śląskiej.

 

 

Kontakt

  kolko stopka  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rybniku
         

ul. Kościuszki 55

44-200 Rybnik

     
  kolko stopka Telefon i faks:
   

32 422-39-35 - Kościuszki 55

32 423-17-55 - Karłowicza 48

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres ePUAP: 

1. /PPPRybnik/domyslna

2. /PPPRybnik/SkrytkaESP

     
  kolko stopka Godziny otwarcia poradni przy ul. Kościuszki 55:
   

Poniedziałek 730 - 1530

Wtorek            730 - 1530

Środa                 730 - 1530

Czwartek         730 - 1800

Piątek                730 - 1300

Zajęcia terapeutyczne w roku szkolnym: 800 - 1900

  strzalka stopka Zobacz mapę dojazdu
     
     
  kolko stopka Godziny otwarcia poradni przy ul. Karłowicza 48:
   

Sekretariat: 730 - 1530

 Zajęcia terapeutyczne w roku szkolnym: 800 - 1900

  strzalka stopka Zobacz mapę dojazdu

Projekt i wykonanie: GRAFNET

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej...

X