Kliknij by zobaczyć nasz fanpage na facebooku.

 

epuap

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rybniku

Wejście do biuletynu informacji publicznej

motto - To co najważniejsze to uśmiech dziecka

ZADZWOŃ DO NAS
32 422-39-35
32 423-17-55

LUB NAPISZ

21 czerwca Towarzystwo Wspierania Twórczości Dzieci i Młodzieży Ballo, w ramach projektu Tesco „Decydujesz – pomagamy”, z zespołem Wesołe Nutki w naszej Poradni! Łącznie w imprezie uczestniczyło 145 osób.

Otwarcie spotkania nastąpiło w przepięknym bajkowym ogrodzie ekologicznym wykonanym przez pracowników poradni. Na początek wystąpił zespół Wesołych Nutetk w choreografii ,,Barbie”, ,,Jesień” i ,,Kowboje”, a potem po kolei odwiedzały przygotowane stanowiska z eko – zabawą: sportowy tor przeszkód z elementami sensorycznymi, koło fortuny z ekologicznymi nagrodami, robienie tatuaży, tworzenie i ozdabianie eko – instrumentów z papierowych rolek, kaszy, grochu, plastikowych nakrętek, rzut do celu – segregowanie śmieci, eko – zagadki, eko – kręgle, nauka wybierania odpowiednich produktów na sałatkę owocową i warzywną. Mnóstwo radości dała im fantastyczna zabawa bańkami mydlanymi, w trakcie której nie było miejsca na nudę. Ogromnym powodzeniem cieszyło się również stoisko z farbami i kredkami do malowania twarzy. Dzieciaki ustawiały się w kolejce, by wyjść z niej z barwnymi zwierzętami na buzi, owocami bądź kwiatami. To była prawdziwa frajda i znakomity relaks! Na każdym ze stanowisk znajdował się zdrowy poczęstunek – jabłka, truskawki, banany, winogrona. Dzieci z apetytem kosztowały przepysznych koktajli owocowych. Ponad to można było sobie zrobić zabawną fotkę, tzw. fotostand z grafiką truskawki. Dzieci miały możliwość zwiedzenia w poradni sali doświadczania świata i skorzystać z zajęć relaksacyjnych przy odpowiedniej muzyce i efektach świetlnych. Ogromnym przeżyciem było spotkanie z labradorem, który został specjalnie wyszkolony do dogoterapii. W trakcie spontanicznej i radosnej zabawy dzieci mogły oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości i miło spędzić czas wolny. Na zakończenie każdy uczestnik eko – warsztatów oraz wolontariusze otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy zawodów medale.

GALERIA

Kontakt

  kolko stopka  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rybniku
         

ul. Kościuszki 55

44-200 Rybnik

     
  kolko stopka Telefon i faks:
   

32 422-39-35 - Kościuszki 55

32 423-17-55 - Karłowicza 48

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres ePUAP: 

1. /PPPRybnik/domyslna

2. /PPPRybnik/SkrytkaESP

     
  kolko stopka Godziny otwarcia poradni przy ul. Kościuszki 55:
   

Poniedziałek 730 - 1530

Wtorek            730 - 1530

Środa                 730 - 1530

Czwartek         730 - 1800

Piątek                730 - 1300

Zajęcia terapeutyczne w roku szkolnym: 800 - 1900

  strzalka stopka Zobacz mapę dojazdu
     
     
  kolko stopka Godziny otwarcia poradni przy ul. Karłowicza 48:
   

Sekretariat: 730 - 1530

 Zajęcia terapeutyczne w roku szkolnym: 800 - 1900

  strzalka stopka Zobacz mapę dojazdu

Projekt i wykonanie: GRAFNET

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej...

X